Cenová akcia na karbónové posuvné meradlá
Celoročná akcia na lineárne výškomery Mitutoyo (starý za nový)
Júlová akcia na špeciálne mikrometre Mitutoyo

O spoločnosti

História podnikania siaha do roku 2003 kedy začali vznikať prvé myšlienky k vybudovaniu podnikateľského subjektu, ktorý bude mať stabilné a úspešné postavenie na slovenskom trhu v oblasti meracej techniky.

Prvé kroky boli zložité a nájsť si svoje miesto na zabehnutom trhu nebolo vôbec jednoduché. Zamerali sme sa na lacné meradlá a po niekoľko ročnom predaji meradiel hlavne značky Schut sme začali s touto firmou bližšie spolupracovať.

V roku 2005 sme získali súhlas firmu Schut Geometrical Metrology Bv so sídlom v Groningene na Slovensku zastupovať. Jedná sa o meradlá v triede Economy line.

V tomto čase sme začali našu ponuku meradiel rozširovať aj o špičkové meradlá a meracie prístroje hlavne značky Mitutoyo. Dlhoročná práca a úsilie v predaji meradiel Mitutoyo našu spoločnosť zaradilo medzi stabilných dodávateľov tejto obľúbenej značky na Slovensku. Začalo sa nám dariť predávať aj zložitejšie meracie prístroje firmy Mitutoyo, ktoré si vyžadujú inštaláciu a zaškolenie obsluhy, ako boli napr. drsnomery, tvrdomery, profilprojektory alebo LH výškomery.

V roku 2014 sme získali oficiálne zastúpenie firmy Mitutoyo pre predaj ich výrobkov na Slovensku a vo februári toho istého roku sme otvorili predvádzaciu miestnosť pre meradlá a prístroje značky Mitutoyo v Púchove.

Samozrejmosťou u nás, okrem predaja meradiel, je poskytovanie metrologických služieb, ale aj ďalších služieb súvisiacich s predajom meradiel. Oslovením našej spoločnosti dostanete z našej strany komplexnú ponuku starostlivosti v oblasti meracej techniky.

2003

Začiatky budovania podnikateľského subjektu.

2005

Oficiálne zastúpenie firmy Schut pre Slovenskú republiku pre produktovú radu ECONOMY LINE.

2014

Oficiálne zastúpenie firmy Mitutoyo pre Slovenskú republiku.

Otvorenie predvádzacej miestnosti Mitutoyo.

Zúčastňujeme sa Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre.